1

Курс валют на чорному ринку Рівного: все, що потрібно знати при обміні

3 May 2021

Сьогодні знайти місце, де можна вигідно обміняти валюту – не проблема. У місті є безліч банків та обмінних пунктів, які пропонують різні грошові одиниці на вибір. Але багато хто все ще впевнений, що курс валют на чорному ринку в Рівному більш привабливий, тому звертаються туди за обміном. Однак люди не враховують інші фактори, наприклад, безпеку. Щоб ваші гроші залишилися в цілості й схоронності, сьогодні ми докладніше поговоримо про плюси і мінуси обміну на чорному ринку Рівного.

Особливості обміну валют на чорному ринку в Рівному

У кожній державі є Центральний банк або інший орган, який відповідає за грошово-кредитну політику. Він використовує різні інструменти (інтервенції, обмеження, процентні ставки), щоб регулювати ціну національної валюти. Саме через такого жорсткого контролю з’являється тіньовий ринок, де можна уникнути різноманітних обмежень.

курс валют Рівне сьогодні чорний ринокЧому люди користуються послугами чорного ринку?

  • Можна конвертувати будь-яку суму за один раз;
  • Не потрібно надавати посвідчення особи;
  • Курс валют в Рівному сьогодні на чорному ринку виявляється трохи більш вигідним, ніж в офіційних установах;
  • На вибір надається багато екзотичних валют, які важко де-небудь знайти.

Якщо розглянути ситуацію більш детально, то ви помітите, що курс валют в Рівному на чорному ринку не сильно відрізняється від інших пропозицій. Наприклад, всі актуальні курси ви можете подивитися онлайн на сайті Money 24. Тоді ви переконаєтеся, що для отримання вигоди не обов’язково ризикувати. А на тіньовому ринку ризиків досить багато. «Міняли» часто підробляють банкноти або віддають натомість ті екземпляри, які вийшли з обігу. Маючи справи з незнайомою валютою, ви не зможете розпізнати це з першого погляду. В результаті є ризик втратити велику грошову суму.

Що впливає на «чорний» валютний курс в Рівному

Виходячи з того, що курс валют на чорному ринку сьогодні в Рівному в порівнянні з офіційними установами практично не відрізняється, робимо висновок, що на нього впливають ті ж фактори. По-перше, це економічні показники країни – індекс споживчих цін, платіжний баланс, зовнішній борг, збалансованість бюджету, ВВП. По-друге, грошово-кредитна політика, адже НБУ може стабілізувати курс в Рівному на чорному ринку за допомогою торгів на міжбанківському ринку, підвищення або зниження облікової ставки та інших інструментів. Фінансова і політична стабільність також впливають на валютні курси.

Де краще обміняти валюту в Рівному

курс валют чорний ринок РівнеЯкщо вас цікавить не тільки вигідний, але й безпечний обмін, звертайтеся в компанію Money 24. Ми:

  1. Перевіряємо на справжність все купюри;
  2. Надаємо особистий супровід після обміну;
  3. Пропонуємо більше 15 різних грошових знаків.

Також у вас є можливість заздалегідь зафіксувати валютний курс, щоб захистити себе від непередбачених стрибків. Money 24 – найкраще місце для конвертації валют в Рівному.