1

Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Рівному

28 April 2021

Обміняти валюту в Рівному можна в обмінних пунктах або банках, які знаходяться на кожному розі. Якщо вам потрібна невелика сума, то немає принципової різниці, куди звертатися. А все тому, що втрати на курсовій різниці будуть мінімальними. Але якщо ви шукайте вигідний обмін валюти оптом в Рівному, краще заздалегідь вивчити пропозиції, а також подбати про безпеку своїх грошових коштів. Щоб не ризикувати та отримати максимум вигоди, радимо звертатися в компанію Money 24.

обмін валюти оптом РівнеДля чого потрібно міняти валюту оптом в Рівному

  1. Бізнес. В обмінку опту валют (Рівне) звертаються підприємці, які імпортують товари з-за кордону і продають їх в своїй країні. Також вони можуть користуватися іноземними послугами або співпрацювати з іншими компаніями для власної вигоди.
  2. Інвестиції. Великі вклади в зарубіжні підприємства можуть принести чимало прибутку, але для початку потрібно купити інвалюту, щоб направити інвестиції в іншу країну.
  3. Особисті цілі. Якщо ви плануєте переїзд на тривалий термін або на ПМЖ, обов’язково потрібно запастися валютою країни призначення. Це допоможе відчувати себе в безпеці. Також можна придбати велику суму, щоб захистити персональні накопичення. Валютчики запевняють, що гривня не відрізняється такою стабільністю, як долар або євро.

Формування оптових валютних курсів в Рівному

курси валюти оптом РівнеОптовий курс валют в Україні встановлюється на основі тих самих даних, що і роздрібна ставка. На нього впливає політична стабільність, відносини з іншими державами. Також Центральний банк може регулювати курс і захищати його від коливань за допомогою інтервенцій, обмежень, зміни процентних ставок. Економіка теж надає значущий вплив на валютний курс. Скачки з’являються через зміни динаміки ВВП, інфляції, рівня зайнятості серед громадян, сальдо платіжного балансу, державного боргу та інших показників. Єдина відмінність оптового курсу від роздрібного – це те, що обмінники часто дають знижки при обміні великих сум.

Найвигідніший оптовий курс валют – Money 24 Рівне

Щоб продати або купити валюту оптом (Рівне), користуйтеся послугами компанії Money 24. У нас можна:

  • Вибрати одну з більш ніж 15 грошових одиниць (екзотичних і популярних);
  • Зафіксувати курси валют оптом в Рівному за допомогою онлайн-заявки;
  • Заздалегідь вивчити динаміку котирувань на сайті і вибрати оптимальний час для обміну.

Нашим клієнтам гарантована безпека і справжність всіх купюр. Також ми надаємо приємні бонуси під час конвертації великих грошових сум.

Схожі публікації
Заміна старих купюр в компанії Money 24 в Рівному
Заміна старих купюр в компанії Money 24 в Рівному
30 April 2021

На сьогоднішній день в більшості країн світу співвідношення безготівкових та готівкових грошей становить 80% до 20%. Незважаючи на те, що з кожним ...