1

Заміна старих купюр в компанії Money 24 в Рівному

30 April 2021

На сьогоднішній день в більшості країн світу співвідношення безготівкових та готівкових грошей становить 80% до 20%. Незважаючи на те, що з кожним роком ми все більше користуємося картами й електронними засобами платежу, паперові гроші все ще не виходять повністю з обороту. У містах України є ще багато місць, де приймають тільки готівкову оплату, наприклад, в громадському транспорті або невеликих магазинах. Якщо до вас в руки потрапив зіпсований екземпляр, ви завжди можете обміняти старі потерті купюри в Рівному в компанії Money 24.

Як зрозуміти, що купюра зносилася і вимагає заміни

Пошкоджені купюри бувають різними. Деякі зовсім незначно потерлися або порвалися. На перший погляд це може бути навіть непомітним. Інші ж можуть бути сильно зіпсованими, склеєними. Так як ми часто беремо здачу в поспіху, то будь-який характер пошкоджень можна не помітити. Таким чином, у вашому гаманці виявляються зношені банкноти, якими неможливо ніде розплатитися.

обмін старих купюр РівнеУ такому випадку рекомендуємо проаналізувати стан купюри, звернувши увагу на:

  • значні потертості;
  • сліди горіння;
  • розриви, відсутність одного або декількох кутів;
  • плями від хімії або інших речовин, походження яких невідоме;
  • ділянки, склеєні скотчем;
  • наявність всіх букв і чисел, з яких складаються серійні номери;
  • малюнки, печатки та написи, яких не повинно бути;
  • дірки, отвори і проколи.

Навіть якщо ви помітили одну з ознак, які є в цьому списку, радимо не зволікати й одразу звернутися в наше відділення, щоб замінити банкноту.

Як відбувається обмін старих банкнот в Рівному

заміна пошкоджених купюр РівнеНе варто переживати, що обмін зношених купюр в Рівному займе багато часу. В останні роки ця процедура сильно спростилася, тому що безпосередня участь Національного банку України необов’язково. Достатньо просто прийти в компанію Money 24, де ми приймаємо старі купюри.

Спочатку вам буде потрібно показати екземпляр нашому співробітнику, який проведе візуальний огляд і оцінку стану. Далі є два варіанти розвитку подій:

  1. Купюра пошкоджена незначно. До таких ознак зносу відносять невеликі потертості або надриви, але в цілому банкнота має цілісну структуру, а всі серійні номери видно. У такій ситуації касир відразу ж вилучає вашу банкноту і змінює її на нову.
  2. Купюра пошкоджена сильно. Якщо вона відрізняється поганим станом, наприклад, там є хімічні плями, не вистачає цілого шматка або не всі знаки серійного номера проглядаються, то потрібна додаткова експертиза. В цьому випадку вам повідомлять про результати трохи пізніше. Після цього можна буде провести обмін старих купюр (Рівне).

Money 24 Рівне – оперативна заміна зношених купюр

Якщо вам потрібно здати банкноти, які стали неплатоспроможними, звертайтеся в компанію Money 24. У нас заміна пошкоджених купюр в Рівному проходить швидко, без додаткових складнощів і з мінімальною комісією. Також ми проводимо ретельну перевірку на справжність. Якщо вам потрібні інші фінансові послуги, наприклад, обмін валют або оформлення переказу грошей, ви також можете зробити це в нашому відділенні.

Схожі публікації
Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Рівному
Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Рівному
28 April 2021

Обміняти валюту в Рівному можна в обмінних пунктах або банках, які знаходяться на кожному розі. Якщо вам потрібна невелика сума, то немає принципової ...